… každý máme někde cestu, která vede k domovu...                                                 … je šťasten ten, kdo ji našel i ten kdo ji má ...

Kontakt - a něco málo o mně...

Jmenuji se Jarmila Viplerová, již 25 let pořádám kurzy a školení pro odbornou veřejnost, ale byly to jiné obory - převážně z oblasti telekomunikací a moderních technologií. Až nyní bych se ráda podělila o své vlastní zkušenosti, a to s prací na tvorbě rodokmenů, které vyústily v širší souvislosti a které mi otevřely nové obzory poznání a dávají mi smysl.

Těším se, že se potkám s novými lidmi, kteří budou mít také zájem dostat se do tajů genealogie a tvorby svého rodokmenu. Ráda budu vaším průvodcem. Než se pustíme do práce předem vám zjistím, zda najdete v přístupných matrikách své předky. Ráda bych, aby vás práce těšila a došli jste k cíli.

V současné době je potřeba respektovat všechna nařízení a zůstávat více doma.
Mohu vám nabídnout Dárkové poukazy, které vám zpřístupní formou individuální výuky po telefonu vše co je o této činnosti potřeba vědět.

Více informací najdete na stránce "Dárkový poukaz", kde upřesňuji všechny informace.

Klienti, kteří mají zájem sami si vyhledávat své prapředky a potřebují poradit nebo naučit, jak vyhledávat v matrikách a následně zpracovat množství nalezených dat do přehledných souborů nebo knih, pořádám kurzy nebo individuální setkání. Podrobnosti, programy a hodnocení od klientů, naleznete na stránkách Naucmese.cz /viz přímý proklik níže.

Jméno:  Jarmila Viplerová
Telefon+ 420 603 115 823

E-mail:
maparodu@seznam.cz

Fakturační údaje: IČO: 61491039

číslo účtu: 1125966030/3030